K dovádění nám zahrají oblíbené kapely


The Brassbound Rockets

The Brassbound Rockets: handmade Rockabilly and good old 50`s Rock´n Roll classicsfrom the heroes of our time , some neo rockabilly and own songs.The Brassbound Rockets, founded in 2008 in bayreuth/bavaria.


B´15 & Nitus

Kapela z Maďarska, byla založena v roce 2004, ale pouze původní kytarista Zoltán Gúzs zůstal z původní sestavy. Po několika změnách členů v roce 2012 vznikla současná forma skupiny B'15 Rockabilly Band. Hudební žánr kapely je zvláštní směsicí amerických venkovských trendů, klasického neorockabilly & rock'n'rollu a tu a tam se objevující prvky Ska . Tyto žánry tvoří individuální a zcela jedinečný zvuk modelu B´15, který se v Maďarsku těší stále větší oblibě.  

Green Monster

 Bez pochyby jde o průkopníky psychobilly u nás a o naprostou špičku ve svém žánru. Jejich čistokrevný old school psychobilly se vám zakousne až do morku kostí. Vostrej záhrobní rock´n´roll, jako dělanej na zběsilou párty krve žíznivejch zombíků na tajemným hřbitově. Temný, ale vtipný. Drsný, ale melodický. Živá show má sílu ďábelskýho hot rodu, rozhejbe vám kostru na taneček přes tři pekla.